Fotografia hotelowa

Klienci decydujący się na wybór miejsca, w którym spędzą urlop, czy służbową podróż, kierują się fotografiami dostępnymi na serwisach bookingowych i stronie internetowej. Dlatego najwyższej jakości obrazy, przedstawiające wnętrza i bryły budynków są tak istotne. Niezwykłe kadry fotograficzne hoteli i pensjonatów w malowniczej scenerii, stworzonej przez otaczającą je przestrzeń są tym, co przyciąga turystów. Polecamy wykonywanie sesji w różnych porach roku, aby odzwierciedlić architekturę hotelu w zmieniającej się szacie natury. Aby jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię przestrzenną klientów, na specjalne życzenie realizujemy także sesje zdjęciowe z drona. Pierwsze wrażenie uzyskane za pomocą nietuzinkowych fotografii pozostaje w pamięci na długo, wzbudzając tęsknotę za podróżą.

Fotografia zewnętrzna architektury

Oglądając nasze zdjęcia, wykonane na zewnątrz obiektów noclegowych klient poczuje się tak, jakby przechadzał się ulicami miast i miasteczek i nagle przystanął i zatrzymał wzrok, przyglądając się sylwetce budynku. Fotografia pensjonatów ukaże otoczenie hotelu w dobrym świetle, czyniąc jego okolicę bliższą, bardziej znaną. Ukażemy architekturę zarówno w blasku dnia, jak i w subtelnym brzasku nocy. Zdjęcia przedstawią historię starych, zabytkowych murów i ukażą urok nowych hoteli, których opowieść dopiero się zaczyna. Wydobędą z otoczenia elementy piękna przyrody i uroki architektury. Ponadto przedstawią przestrzeń należącą do pensjonatów – funkcjonalne parkingi, oczekujące gwaru dzieci place zabaw i starannie wypielęgnowane ogrody.

Fotografia wnętrz hoteli

Czym byłaby fotografia hotelowa bez zdjęć wykonanych wewnątrz hoteli? Byłaby zaledwie okładką nieprzeczytanej książki. Zaglądamy więc do wnętrz hotelowych apartamentów urządzonych w klasycznym stylu, otwieramy drewniane drzwi góralskiego pensjonatu, aby oddać wyjątkowy, unikatowy klimat każdego z pomieszczeń. Za pomocą obiektywu oddamy wyposażenie prywatnych pokoi oraz łazienek, czy dekoracje stref wspólnych dla wszystkich gości. Przed każdą sesją zdjęciową dokonujemy odpowiedniej aranżacji przestrzeni, aby ocieplić wnętrze i nadać mu przyjazny charakter. Bukiet świeżych kwiatów, kosz pełen soczystych owoców, czy świąteczne lampiony to detale, które tchną życie w prezentowane pomieszczenia. Fotografia wnętrz hoteli ma ukazać pokoje w takim duchu, aby klient odnalazł w nich swój dom i poczuł, że właśnie w nich chciałby wypoczywać.

Zdjęcia hotelowej restauracji

W fotografii hotelowej nie może zabraknąć także zdjęć restauracji. W ramach sesji, oprócz tradycyjnych fotografii wnętrz, wykonujemy także zdjęcia hotelowej restauracji, czy swojskiej kuchni. Kierując się zasadą „przez żołądek do serca”, okiem obiektywu przyglądamy się wyśmienitym daniom przyrządzonym przez szefa kuchni i tradycyjnym potrawom, które wychodzą spod rąk gospodyni pensjonatu. Zwracamy uwagę zarówno na detale zastawy, jak i ogólny wygląd miejsc, gdzie spożywa się posiłki, czy to podczas obiadokolacji w górskim domu, czy też wystawnego wesela w znanym hotelu.

Zobacz nasze galerie ze zdjęciami:

Fotografia hotelowa

Fotografia hotelowa z modelami galeria

Poniżej fotografia wnętrz hoteli zakopane. Zachęcamy do kontaktu.