O nas

Szukasz fotografa, który zaproponuje Ci profesjonalne usługi, bogate doświadczenie przekute na piękne zdjęcia ślubne, produktowe, packshoty oraz inne? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że fotografia na wysokim poziomie jest filarem współczesnego marketingu i reklamy, ale również stanowi niezapomnianą i cenioną pamiątkę na całe życie.

Każda sesja fotograficzna to okazja do opowiedzenia Waszej historii w piękny, prawdziwy sposób. Pracujemy z wielką pasją, która każe nam się nieustannie rozwijać i doskonalić. Dzięki temu możemy w najlepszy sposób pokazać Wasze emocje, uczucia, uchwycić ulotne a mimo to najważniejsze chwile i spełniać wasze najśmielsze oczekiwania. Każdy z nas jest inny, dlatego jesteśmy elastyczni i proponujemy szeroki zakres usług w różnorodnych dziedzinach fotograficznych.

Sesje i inne usługi fotograficzne

Jeśli chcesz mieć pewność wysokiej jakości zdjęć, które uwiecznią najpiękniejsze momenty w życiu lub będą siłą napędową biznesu, skontaktuj się nami. Wykonujemy profesjonalne ujęcia nie tylko w naszym regionie, ale na terenie całej Małopolski i Śląska. Jesteśmy mobilni i dojazd do klienta nie stanowi dla nas żadnego problemu. Chcecie nas lepiej poznać? Zapraszamy na podróż po najpiękniejszych zakątkach południowej Polski, pełnych miłości i niezapomnianych emocji w naszej galerii.

Fotografujemy nie tylko wesela i packshoty, ale również wnętrza hoteli, domków, pensjonatów, dając szansę wyróżnić się spośród konkurencji. Zdjęcia mówią więcej niż nawet najlepszy opis, dlatego wesprzemy Was w tym, by pokazać się z jak najlepszej strony.

Fotografia produktowa to nie tylko przemyślane ujęcie wykonane ze znajomością techniki, ale również postprodukcja. Obróbka zdjęcia może polegać na usunięciu tła, jego zmianie, a także korekcji światła i cieni, barw oraz kontrastu czy ostrości. Proponujemy bardzo zaawansowaną korekcję taką jak usuwanie wszelkiego rodzaju zagnieceń, zabrudzeń, a także odbudowywanie struktury produktu, faktury materiału. Wyślij do nas swoje zdjęcia, a my zamienimy je w perełki fotograficzne.

Zapraszamy do kontaktu! – +48 600 011 745

  • Sesje ślubne
  • fotografia hotelowa
  • Fotografia produktowa