Zdjęcia packshotowe produktów

Profesjonalne przedstawienie produktu na fotografiach jest bardzo ważnym aspektem sprzedaży. Oferowany przedmiot powinien odzwierciedlać realne kolory i kształt produktów. W tym celu najlepiej sprawdzają się zdjęcia packshotowe – przedmiot prezentowany jest na białym tle, odpowiednio oświetlony przedstawia każdy detal. Dobra fotografia produktu wpływa pozytywnie na sprzedaż i zadowolenie z zakupu, zmniejszając przy tym liczbę zwrotów.

Zdjęcia packshot

Fotografia reklamowa to między innymi: fotografia kulinarna, fotografia hotelowa oraz zdjęcia packshot – te ostatnie przeznaczone do prezentowania przedmiotów. Fotografie świetnie sprawdzą się zarówno na stronach internetowych, ulotkach, katalogach jak i banerach. Fotografowane produkty powinny być odpowiednio przygotowane: bez rys i zabrudzeń, natomiast odzież powinna być wcześniej wyprasowana. Przeczytaj, jak przygotować produkty do sesji zdjęciowej.

Zdjęcie duch

Zdjęcia duch

Zdjęcia ubrań fotografowane są na specjalnych manekinach, które stwarzają wrażenie niewidocznej postaci. Z tego względu takie zdjęcia packshotowe często nazywane są “zdjęciami duch”. Brak modela sprawia, że klient całą uwagę skupia na prezentowanym na zdjęciu produkcie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!