W tym trudnym okresie wielu z nas pozostaje przez większość czasu w domu i wykonanie sesji plenerowej jest znacznie utrudnione. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z pięknych zdjęć wykonanych przez fotografa! Jeśli chcesz uczcić narodziny swojego potomka, pokazać moc uczuć z okazji rocznicy ślubu lub po prostu uwiecznić cudowne chwile ukazujące twoją rodzinę w codziennym świetle, koniecznie czytaj dalej.

Sesja zdjęciowa lifestyle

Domowa sesja zdjęciowa wcale nie musi być nudna ani szablonowa – wręcz przeciwnie, jeśli pozwolisz fotografowi uchylić rąbka tajemnicy, będzie ci towarzyszył podczas zabaw z dziećmi, wspólnych posiłków i codziennych porządków. Takie fotografie są niesamowitą pamiątką głównie dlatego, że są naturalne, niepozowane i pokazują wasze nieskrępowane relacje.

Sesja rodzinna w domu

Profesjonalna sesja zdjęciowa w domu może być wykonana o każdej porze i w związku z tym, będzie miała zupełnie inny wydźwięk. Poranne zaspane twarze nad talerzem owsianki lub z kubkiem parującej kawy zestawione z energią dzieci w ciągu dnia, które odkrywają nowe zabawy w swoim pokoju. Naturalna fotografia rodzinna może pokazać także wieczorne wyciszenie, wspólne czytanie lub błogi wypoczynek z książką i lampką wina.

Sesja zdjęciowa w domu – przygotowania

Oczywiście sesja rodzinna wykonana w zaciszu domu lub mieszkania wymaga odpowiedniego przygotowania – przede wszystkim uprzątnięcia niepotrzebnych przedmiotów, które będą rujnowały nawet dobre ujęcia. Warto zadbać o wyprasowaną, czystą odzież, ale nie przesadzać ze stylizowaniem się – nienaturalnie eleganckie ubrania i fryzury będą widocznie, odbierając fotografii uroku. Czasem warto zaprosić również rodziców, dziadków czy przyjaciół, by pokazać wasze relacje.

Rodzinna sesja zdjęciowa wykonana przez fotografa da zupełnie inne efekty niż zdjęcia zrobione smartfonem, dlatego warto przynajmniej raz przekonać się, jaka jest różnica. Zobacz nasza pełną ofertę i przekonaj się na własne oczy, jak mogą wyglądać najcenniejsze pamiątki twojej rodziny.