Chciałbyś uwiecznić uczucie, jakim darzysz swoją dziewczynę lub narzeczoną? A może szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, który zachwyci i zaskoczy twoją połówkę? Sesja zdjęciowa dla par to doskonała okazja na uchwycenie waszych emocji i stworzenie pamiątki do końca życia. Zobaczcie, jak się do niej przygotować i co warto wiedzieć przed skorzystaniem z usług fotografa.

Dlaczego warto – sesja zdjęciowa par

Sesja fotograficzna dla par to wspaniały sposób na uwiecznienie waszego uczucia, które w początkowym okresie związku jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Zdjęcia będą cudowną pamiątką na długie lata, dzięki której będziecie mogli razem wspominać wasze początki. Sesja narzeczeńska to również świetny pomysł dla par, które w niedługim czasie planują już ślub – w ten sposób można oswoić się z obecnością fotografa, zobaczyć w jaki sposób pracuje, by podczas kolejnych sesji zmniejszyć poziom skrępowanie i nauczyć się swobodnego zachowania przed obiektywem.

Sesja fotograficzna dla dwojga może owocować zdjęciami, które wykorzystacie np. na zaproszeniach ślubnych, podziękowaniach dla rodziców oraz innych drobiazgach związanych z organizacją tego wielkiego dnia.
I najważniejsze – sesja zdjęciowa dla zakochanych, którzy planują ślub, pozwoli wam poznać się z fotografem, jego stylem pracy, efektami, by łatwiej nawiązać z nim współpracę podczas realizacji sesji plenerowej ślubnej.

Sesje zdjęciowe par – przygotowania

Sesja zdjęciowa pary zakochanej może odbyć się zarówno w studio fotograficznym, jak i w plenerze. Każdy fotograf zna kilka pięknych miejsc, jednak zawsze można podsunąć mu własne pomysły. Bardzo romantycznie wypadają sesje w mieście (stara część), w lesie, na łące, w górach. Sesja pary w studio może być za to bardziej szalona dzięki możliwości wykorzystania rekwizytów, które trudno zabrać w plener.

Bardzo ważne jest zadbanie o odpowiedni ubiór (na przykład stylizowany czy podobny do siebie), fryzurę, make-up. Jeszcze istotniejsze jest pozytywne nastawienie – stres, zły humor będą widoczne na zdjęciach.

Poszukajcie inspiracji w sieci – można postawić na minimalizm i ukazać na zdjęciach tylko was i wasze uczucia, bądź zadbać o dodatkowe rekwizyty. Popularne są np. balony, koce, bańki mydlane, a także atrybuty symbolizujące np. hobby (gitara, ukulele, itd.).

Sesja zdjęciowa pary zakochanych

Jesteście gotowi na uchwycenie waszych uczuć na zdjęciach? Zobaczcie pełną ofertę i skorzystajcie z kontaktu, a wspólnie zadbamy o najlepsze pamiątki na lata – +48 600 011 745.